• Zwroty i wymiany produktów

Wymiana towaru
By wymienić towar na inny skorzystaj z możliwości zwrotu, równocześnie składając oraz opłacając nowe zamówienie. Przyspieszy to realizację wymiany, a także zagwarantuje rezerwację towaru tak, by nikt go nie wykupił, zanim dotrze do nas Twoja paczka. Pieniądze zostaną zwrócone niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia o zwrocie.

Zwrot towaru. Jak zwrócić? Przykładowy sposób postępowania:

1. Zgodnie z obowiązującym prawem masz 14 dni od odebrania towaru na jego zwrot bez podania przyczyny gdy towar nie spełnia Twoich oczekiwań.
Pobierz formularz zwrotu dostępny tutaj/Formularz zwrotu. Wydrukuj go i wypełnij lub wypełnij na komputerze.
2. Przygotuj paczkę. Włóż do niej zwracany towar wraz ze wszystkimi dodatkami / gratisami itd. Do paczki włóż oryginał formularza zwrotu a na nasz adres mailowy kontakt@mediaxxl.pl prześlij skan / zdjęcie formularza.

3. Zaklej dobrze paczkę i wyślij dowolnym kurierem na poniższy adres. Ważne aby nie wysłać paczki za pobraniem oraz do punktów odbioru. Nie zostaną wówczas odebrane.

Adres zwrotu:
Jasmina Sp. z o.o.
ul. Wojciecha Bandrowskiego 14
33-100 Tarnów
Tel: 791 348 860
4. Po otrzymaniu zwrotu i bez przyczyn uniemożliwiających zwrot (zwracany towar uszkodzony / z wyraźnymi śladami użytkowania, zwrot niekompletny itp.)
pieniądze zostaną zwrócone niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny